تصفیه ذرات هوا

نمک رطوبت پسند است، چراغ نمک مولکول های آب را از هوا جذب می کند، با این کار ذرات گرد و خاک و دود موجود در بخار آب جذب میشود. فایده ی چراغ خوابهایی از سنگ نمک، تنفس هوای سالم و پاکیزه است که در بهبود مشکلات تنفسی بسیار مهمی است.

یون‌های مثبت و منفی

بلورهای درخشان نمک، یون‌های منفی را می‌گیرد و یون‌های مثبت تولید می‌کند.

پاکسازی هوای خانه و محل کار

بلورهای درخشنده نمک با ویژگی یونیزه کردن خویش به بهبود کیفیت هوای اتاق‌ها کمک کرده و هوای تنفسی را از آلودگی جرم و دود سیگار میزداید.

فروشگاه نمکی صالح

اولین فروشگاه تمام ساخته‌شده با نمک

در بیشتر روستاها، با قراردادن شمعی در دل سنگ، علاوه بر خلق فضای زیبا درخانه، اقدام به پاکسازی هوای خانه میکنند.
به علت تفاوت املاح موجود در هر سنگ نمک، در مرحله نهایی، سنگ نمک تزیینی،رنگ های متفاوتی به خود میگیرد.
برای تولید چراغ نمکی از سنگ نمک تزئینی، باید مواد آهکی و گوگردی آن شسته شود. این شستشو باعث بافت نیمه بلوری چراغ های نمکی می شود. به موجب همین بافت نیمه بلوری، چراغ نمکی توانایی پرتوافشانی دارد. تنها در صورتی که لامپ درونی این چراغ های نمکی، روشن باشد، امکان انتشار خواص وجود دارد. چراغ‌های نمکی که هر کدام بین ۵ تا ۳۰ کیلو وزن دارند. در اثر مجاورت با هوا، سالی یک میلیمتر از عمر خود را از دست می‌دهند.
برای دیدن اولین اتاق نمکی ایران با ما تماس بگیرید، محیط منحصر به فرد، طراحی تمام فضای داخلی اتاق با همه ی ملزومات آن بوسیله نمک، طراحی و دکوراتیو کاملا ایرانی و خلاقانه، حتما یکبار برای دیدن این مکان توریستی اقدام کنید.
منتظر دیدارشما هستیم.

کارخانه صنایع غذایی صالح در سالهای دهه ۳۰ با امکانات کمی راه‌اندازی شد و سپس در سالهای پس از آن با اقتدار به راه خود ادامه داد. در واقع اضافه کردن ید به نمک خوراکی (برای رفع نیاز بدن در مواقع درگیری با بیماری تیروئید که در آن زمان گریبانگیر تعداد زیادی از مردم بود) ابتکاری بود که موسس کارخانه «آقای محمد صالحی فردوس» انجام دادند و در آن زمان بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

کارخانه صنایع غذایی صالح با تولید انواع نمک برای مصارف صنعتی و خانگی در مش بندی های مختلف سالهاست که با افتخار در خدمت مردم ایران زمین است. امید داریم که بتوانیم همچنان با نیک نامی در ادامه این مسیر همراهتان باشیم.

فعالیت در بازار چندگانه امروز نیاز به نوآوری و فعالیت های جدیدی دارد که فروشگاه نمک صالح در این زمینه هم پیشرو بوده است. تولید و تهیه انواع مختلف از سنگ نمک های تزئینی از این جمله است. اولین قدم‌های ما برای شروع این کار با عرضه انواع سنگ های طبیعی نمک بعنوان چراغ خواب و جاشمعی آغاز شد و حالا میتوانیم ادعا کنیم توانایی تولید بسیاری از اشکال هندسی و ٰغیره را با استفاده از سنگ نمک داریم.

تدارک اتاق نمکی از دیگر فعالیت های فروشگاه نمکی صالح است که در سالهای اخیر بیشتر مورد توجه آحاد مردم قرار گرفته است. مدارک علمی‌ای هم وجود دارد که نشان می‌دهد استنشاق هوای درون این اتاق های نمکی برای افراد مبتلا به آسم و بیماری های تنفسی به آنها کمک میکند. برای مثالی از این موارد مقاله «اجرای طرح پژوهشی بهبود آسم و آلرژی با نمک‌درمانی در زنجان» را مطالعه کنید.

اکنون و در سالهای اخیر توانسته ایم در زمینه ادویه جات و قهوه هم محصولات خود را برای ارائه به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهیم.

اگر در سالهای اخیر مشتری ما بوده باشین، میدانید که جلب رضایت مشتریان، اولین چیزیست که در کار برای ما مهم است. بنابراین در حوزه جدید فعالیتهایمان که همان ادویه و انواع قهوه است نیز با عرضه مواد درجه ۱ در خدمت شما عزیزان هستیم.

آدرس فروشگاه اصلی

تهران – خیابان مولوی – خیابان آتش نشانی – پلاک ۳ و ۵

آدرس شعبه دوم

تهران – بلوار میرداماد – مجتمع تجاری رزمیرداماد – طبقه دوم – روبروی آسانسور – فروشگاه نمک آنلاین

شماره های تماس

۰۲۱-۲۶۴۱۴۵۶۸

۰۲۱-۲۶۴۱۴۵۵۱

۰۹۳۳۷۳۹۰۴۶۶

آدرس ایمیل

namaksaleh@gmail.com